Kategorie

Nowe produkty

Informacja

Porcelana ARCOROC pomaga obudzić ducha odkrywania klientów i wpisuje się w najnowsze trendy, łącząc design, śmiałość i technologię. Wyjątkowa oferta porcelany Arcoroc obejmuje talerze o innowacyjnych kształtach, drewniane tace i pojedyncze pojemniki, wszystkie zaprojektowane w celu tworzenia wielu kombinacji i dotrzymywania kroku tej ciągle zmieniającej się koncepcji jedzenia.

Porcelana Arcoroc Znaleziono 47 produktów

Subkategorie

  • ARCOROC Intensity

    Tradycyjny design Arcoroc Zenix Intensity nadaje kolekcji elegancki, trzeźwy i wyrafinowany wygląd. Szeroka krawędź tych talerzy i duża powierzchnia użytkowa sprawiają, że kolekcja Intensity firmy Arcoroc idealnie pasuje do każdego stołu obiadowego.

    Dzięki wyjątkowo gładkim i nieporowatym powierzchniom, Zenix jest rewolucyjnym nowym materiałem mineralnym i jest idealną bazą do pięknych naczyń. Produkty Zenix jest wyjątkowo wytrzymały i trwały. W rzeczywistości naczynia Zenix są nawet trzy razy bardziej odporne na wstrząsy i odpryskiwanie niż tradycyjna porcelana.

  • Arcoroc Tendency

    Linia Arcoroc Tendency wykonana jest z 7-krotnie mocniejszego niż inne materiały wykorzystywane przy produkcji ​​zastawy stołowej. Absolutna odporność na zarysowania sprawia, że ​​materiał do zastawy stołowej Zenix® jest doskonałym produktem do restauracji i innych obiektów gastronomicznych. Innowacyjny, organiczny kształt Tendency inspirowany jest miękkimi krzywiznami, które widzimy w naturze.

na stronie
Widzisz 1 - 30 z 47 produktów